O nás

Ahoj, zoznámme sa:)

Volám sa Daniela a som zakladateľka značky SHATY.

Už odmalička som šaty zbožňovala. Boli stelesnením ženskosti a mojim obľúbeným kúskom v šatníku. Trávila som hodiny ich prezeraním, obdivovaním a hľadaním tých najoriginálnejších kúskov na všemožných zahraničných stránkach. V škole pod lavicou som si ich kreslila a doma po škole šila. Všetci si mysleli že to preháňam a mali pravdu:) Vyštudovala som právo, no stále ma lákal svet podnikania a móda. Potom sa zrodila myšlienka, z myšlienky plán a ďalej sa už píše história značky SHATY. V roku 2016 som spustila e-shop a o rok neskôr online požičovňu šiat.

Ak vás zaujíma ako to celé prebehlo, prečítajte si článok AKO VZNIKLI SHATY

Viac o mne, o mojich módnych úletoch ale aj názoroch nájdete na mojom blogu www.danahavana.com alebo na mojom instagrame.

shatyteam

Veríme v silu priateľstva, aj vďaka tomu nášmu vznikli SHATY. Sme kamarátky z Púchova, ktoré okrem spoločného detstva zdieľajú lásku k šatám. Každá priložila ruku k dieľu a výsledok našej práce dnes vidíte na stránkach tohto e-shopu a online požičovne šiat!

Naše „modelky“ sme my, reálne ženy so svojimi malými chybičkami krásy a veľkým presvedčením, že práve tie nás robia krásnymi:) Každá sme výnimočná a presne také by mali byť aj naše šaty. V tomto duchu spolu vyberáme a tvoríme ponuku – tak aby si prišla na svoje každá, ktorú baví móda a hľadá kúsok originality.