Publikované

Jesenná výzva, alebo ešte neodkladajte svoje letné šaty

Obrázok 1 jesenná výzva

Dni sa pomaly skracujú, teplota znižuje, no to aj tak neznamená, že by ste mali odložiť svoje obľúbené letné šaty! Stačí zapojiť trochu kreativity, použiť teplejšie jesenné kúsky a užiť si svoje letné šaty až do neskorých jesenných mesiacov. Tu je pár tipov, ktoré vám pomôžu vyzerať štýlovo a zároveň nezamrznúť.

Obrázok 3 jesenná výzva
Obrázok 6 jesenná výzva

FARBY

Vykompenzujte bielu a letné pastelové farby kúskami v tlmených tónoch. Hnedá, bordová, tmavožltá, tmavozelená a všetky ostatné zemité odtiene okamžite dodajú oblečeniu jesenný nádych. Pri doplnkoch sa nebojte čiernej, pretože tá je do jesenného počasia ako stvorená.

Obrázok 8 jesenná výzva

VRSTVENIE

Outfit doplňte hrubším kabátom a pre extra vrstvu tepla si pod šaty môžete obliecť termálne spodné prádlo telovej farby. Čo sa čižiem týka, z praktických dôvodov si vyberajte skôr vyteplené a ideálne nad kolená. Nie len že super vyzerajú, ale hlavne zahrejú a vďaka tomu si môžete obliecť aj kratšie šaty.

Obrázok 5 jesenná výzva
Obrázok 4 jesenná výzva

IDETE DO TOHO?

Ak milujete šaty tak ako my, neodkladajte ich na jeseň ani na zimu. Stačí trochu vynaliezavosti, pár teplých kúskov a môžete ich kľudne nosiť celoročne. Tak čo, idete do toho s nami?

 
ŠATY Z ČLÁNKU: Biele háčkované mini šaty

PÁČIL SA TI ČLÁNOK?

Nechaj nám svoj email a dostávaj podobné články a info o akciách priamo do schránky ako prvá!

Ďalšie články