Publikované

Naše/Vaše obľúbené Chi-Chi London šaty

Obrázok 1 Chi Chi London šaty

Od prvej chvíle ako sme spustili e-shop v roku 2016 sme vedeli že Chi-Chi London je značka s ktorou chceme spolupracovať. Ich šaty milujeme a ukázalo sa, že takisto aj vy:) Či už zháňate šaty pre družičky, niečo originálne na stužkovú, alebo tie v ktorých pretancujete svoj najbližší ples, Chi-Chi London šaty sú stávkou na istotu.

Obrázok 4 Chi Chi London šaty

Chi-Chi London šaty sú z tých, ktoré na prvý pohľad spoznáte. Sú z nádherných (väčšinou) čipkovaných materiálov, sú detailne prepracované a vďaka vrstveným sukničkám nádherne držia tvar. Čo sa siluety týka, zväčša sú vyúžené v páse a vďaka tomu pristanú takmer každej, bez ohľadu na tip postavy. Skrátka sú to šaty, v ktorých sa každá z nás nachvíľu môže cítiť a vyzerať ako princezná:)

Obrázok 6 Chi Chi London šaty
Obrázok 5 Chi Chi London šaty

Vedeli ste že?

Chi-Chi London je anglická značka, ktorá bola založená pred 25 rokmi v Londýne. Odvtedy sa stala popredným výrobcom spoločenských šiat s medzinárodným renomé, ktorá oblieka ženy na ich promócie, plesy, svadby a všetky ostatné spoločenské udalosti po celom svete.

Obrázok 2 Chi Chi London šaty

Cena Chi-Chi London šiat zodpovedá ich kvalite a jedinečnosti. Preto ponúkame všetky Chi-Chi London šaty na predaj, ale takisto aj na požičanie za zlomok ich predajnej ceny. Nové šaty na každú príležitosť vďaka tomu nikdy neboli dostupnejšie 🙂

 

ŠATY Z ČLÁNKU: Bledomodré Chi-Chi London šaty, Tmavomodré Chi-Chi London šaty

FOTO: Klaudia Poloncová – photography

PÁČIL SA TI ČLÁNOK?

Nechaj nám svoj email a dostávaj podobné články a info o akciách priamo do schránky ako prvá!

Ďalšie články