Publikované

3 jesenné doplnky, ktoré premenia aj tie najjednoduchšie šaty na dokonalý outfit

Je tu jeseň a s ňou aj obľúbená sezóna všetkych milovníčiek módy:) Obdobie vrstvenia, zemitých farieb, šialených kombinácií materiálov, strihov a kúskov je ten čas v roku, kedy sa kreativite v obliekaní medze nekladú. Ak sa vám ale ešte nechce odkladať vaše letné šaty, tak nezúfajte. Stačí ich doplniť týmito 3 jesennými doplnkami a vyčarujete z nich dokonalý outfit do prechodného počasia:

1. KLOBÚK

…alebo baretka, čiapka či akákoľvek iná prikrývka hlavy. Nie len že nás (aspoň v rámci možností) zahrejú, ale ešte aj super vyzerajú. Tiež ste tú svoju obľúbenú už túto jeseň vytiahli?

Obrázok 3 šaty jeseň doplnky
Obrázok 2 šaty jeseň doplnky

2. Rifľová bundička

Máme ju všetci, milujeme ju všetci:) V kombinácií so šatami dodáva outfitu správnu dávku ležérnosti a vďaka tomu zo šiat spraví super outfit aj na vybavovačky do mesta, alebo pohodový víkend.

Obrázok 6 šaty jeseň doplnky
Obrázok 5 šaty jeseň doplnky

3. Kozačky

Či už ste športový tip a nedopustíte na biker boots, alebo elegantnejší tip a bez opätkov sa z domu nepohnete, všetky sa zhodneme že kozačky sú na jeseň ako stvorené! Vďaka správnym kozačkám budú aj tie najletnejšie šaty vyzerať vhodne aj do jesenného počasia.

Obrázok 8 šaty jeseň doplnky
Obrázok 7 šaty jeseň doplnky

Šaty: SHATY – Šedé elastické midi šaty

Rifľová bunda: ZARA

Kozačky: BAŤA

Kabelka: FURLA

PÁČIL SA TI ČLÁNOK?

Nechaj nám svoj email a dostávaj podobné články a info o akciách priamo do schránky ako prvá!

Ďalšie články