Publikované

Aké šaty na letnú svadbu?

COVER šaty na svadbu

Boli ste už toto leto na nejakej svadbe, alebo vás ešte len čaká? Tak či onak sa určite zhodneme, že s pozvánkou na svadbu nás všetky napadne jedna a tá istá otázky: čo na seba? A počas letných mesiacov je jednoznačnou odpoveďou: ŠATY!

1. FARBA

Na svadbu by sa nemala nosiť biela, pretože patrí neveste a ani čierna, pretože je považovaná za smútočnú. Zostáva však celé spektrum farieb z ktorých si môžete podľa svojho vkusu vybrať. Najobľúbenejšími a najvhodnejšími farbami na letnú svadbu sú však pastelové odtiene a výrazné teplé farby (červená, oranžová, žltá atď). Bližšie o tom Ako vybrať farbu šiat sa dočítate TU.

2. POČASIE

V lete treba voliť strih a materiál šiat do slnečného počasia. Odporúčame ľahké, padavé materiály ako napr. šifón, alebo čipku. Aj keď sa v lete ráta s pekným počasím, k šatám si pre istotu pripravte aj niečo navrch. Nikdy neviete, či vás nezastihne jedna z letných prehánok.

3. POHODLIE

Treba myslieť aj na to, že v šatách, ktoré si na svadbu oblečiete budete celý deň a pravdepodobne aj celú noc. Preto by jedným z faktorov pri výbere šiat malo byť aj pohodlie. Ak zvyknete tancovať, mali by ste zvoliť šaty so širokou sukňou tak aby sa vám v nich pohodlne pohybovalo. Áčkové šaty sa však zídu aj ostatným, pretože na nich nevidno, ani keď sa do sýtosti najete, a úprimne ktorá z nás si na svadbe nedá koláč (alebo tri) 😀

 

Tu je pár tipov aké šaty zvoliť na letnú svadbu a zároveň ako ich nastajlovať:

Obrázok 1 šaty na svadbu
Obrázok 2 šaty na svadbu
Obrázok 3 šaty na svadbu
Obrázok 4 šaty na svadbu
Obrázok 5 šaty na svadbu
Obrázok 6 šaty na svadbu
Obrázok 7 šaty na svadbu
Obrázok 8 šaty na svadbu
Obrázok 9 šaty na svadbu
Obrázok 10 šaty na svadbu

PÁČIL SA TI ČLÁNOK?

Nechaj nám svoj email a dostávaj podobné články a info o akciách priamo do schránky ako prvá!

Ďalšie články