Publikované

Dvojdielne šaty – viac možností, viac zábavy :)

obrázok 9 dvojdielne šaty
Pre niekoho top a suknička, pre nás dvojdielne šaty 🙂

Bez ohľadu na to ako ich budeme nazývať, ide o univerzálny kúsok ktorý sa dá nosiť na nespočetné množstvo spôsobov. Či už ich budete nosiť spolu ako set, alebo oddelene každý kúsok zvlášť, je isté že vďaka nim vyčarujete originálny look, v ktorom budete neprehliadnuteľná.

My sme nastajlovali tieto biele dvojdielne šaty a tieto vzorované dvojdielne šaty a pripravili malú inšpiráciu ako ich nosiť.

SPOLU AKO ŠATY NA BEŽNÝ DEŇ

Jednoduché a rýchle. Okrem toho že budete ráno oblečená doslova za minútu, mnohí ani nespoznajú že máte na sebe dva samostatné kúsy oblečenia. Stačí doplniť elegantným sakom, či riflovou bundičkou a ušetrený čas stráviť na káve s kamarátkou 🙂
obrázok 1 dvojdielne šaty
obrázok 2 dvojdielne šaty
obrázok 4 dvojdielne šaty
obrázok 3 dvojdielne šaty

S ROMANTICKOU BLÚZKOU NA RANDE

Suknička je zakončená romantickým detailom a perfektne sa k nej hodí napríklad bledomodrámodrá blúzka s nariasenými rukávmi. Sukňa má vyšší strih až na pás a veľmi dobre vyzerá aj s crop-topom, alebo košelou zaviazanou na uzlík.
obrázok 5 dvojdielne šaty
obrázok 6 dvojdielne šaty
obrázok 9 dvojdielne šaty

S NOHAVICAMI DO PRÁCE

Top zo súpravky môžete nosiť k nohaviciam, či sukni a vďaka tomu jednoducho vyčarovať outfit vhodný aj do práce. Top je kratší a preto sa najlepšie hodí k vysokej sukni, či nohaviciam strihaným na pás.
obrázok 7 dvojdielne šaty
obrázok 8 dvojdielne šaty
obrázok 10 dvojdielne šaty

FAREBNE A ŠTÝLOVO

K pestrofarebným šatám môžete nosiť aj výraznejšie doplnky a stále vyzerať elegantne a štýlovo. Stačí sa držať pravidla, že v jednoduchosti je krása a neprekombinovať to. My sme zvolili červenú kabelku, neutrálne béžové lodičky a perlové naušnice. Čo poviete?
obrázok 12 dvojdielne šaty
obrázok 11 dvojdielne šaty

NA DÁMSKU JAZDU

Výraznú sukňu môžete doplniť obyčajným čiernym tričkom a rovnako farebne ladenými doplnkami. Hitom sezóny sú klobúky, či baretky, ktoré sa hodia takmer ku každému outfitu.
obrázok 18 dvojdielne šaty
obrázok 16 dvojdielne šaty
obrázok 17 dvojdielne šaty

NA DOVOLENKU A K VODE

Kvetovaný crop top si oblečte s bielymi šortkami a ste okamžite pripravená vyraziť na pláž. Nezabudnite na štýlové okuliare, tie spravia bodku za každým štýlovým outfitom.
obrázok 14 dvojdielne šaty
obrázok 13 dvojdielne šaty
obrázok 15 dvojdielne šaty

PÁČIL SA TI ČLÁNOK?

Nechaj nám svoj email a dostávaj podobné články a info o akciách priamo do schránky ako prvá!

Ďalšie články